Obchodní podmínky

Obchodní podmínky - Bravado! designs - kojící podprsenky, těhotenské spodní prádlo

bravadodesigns.cz

Obchodní podmínky

(stanovené v souladu s ustanovením § 588 a násl. zákona č. 40/1964 Sb. občanského zákoníku, zákona č. 634/1992 Sb.

o ochraně spotřebitele a § 409 a násl. zák. č. 513/1991 Sb. obchodního zákoníku, všechny v platném znění)

 

Objednávka

 

V souvislosti se změnami platnými od 1.1.2014 zavedenými novým občanským zákoníkem (z.č. 89/2012 Sb.) Vás upozorňujeme, že kupní smlouva při nákupu v e-shopu je uzavřena okamžikem odeslání objednávky prodávajícímu. Z jeho strany bude objednávka následně potvrzena. Případné dodatky nebo odchylky v objednávce ze strany zákazníka mohou být odmítnuty, jsou-li mimo možnosti realizace ze strany e-shopu. 

 

 

Zrušení objednávky ze strany kupujícího

Objednávka je považována za závaznou po jejím doručení prodávajícímu. O doručení objednávky prodávajícímu budete informováni formou e-mailu. V době od doručení objednávky kupujícího prodávajícímu do 12 (dvanácti) hodin od tohoto doručení má kupující možnost objednávku zrušit písemně na e-mailu: info@bravadodesigns.cz (předmět zprávy STORNO) nebo telefonicky na tel:+420 602 555 267 a to bez udání důvodu.

 

Zrušení objednávky ze strany prodávajícího

Prodávající si vyhrazuje právo zrušit objednávku nebo její části v případech kdy:

 • kupující zadal v objednávce neúplné údaje nebo údaje neodpovídající skutečnosti

 • objednané zboží se již nevyrábí nebo nedodává

 • změnila se výrazným způsobem cena

 • bez udání důvodu

V případě, že kupující již zaplatil za objednané zboží, bude mu tato částka převedena zpět na jeho účet nebo na adresu a to bezodkladně po zjištění některého z výše uvedených důvodů.

 

Dodací podmínky

 

Dodací lhůta

Zboží odesíláme standardně do 4 (čtyř) pracovních dnů až max.15 (patnácti) pracovních dnů po obdržení objednávky. V případě, že není možné zajistit dodávku zboží v uvedené lhůtě, budeme po zjištění této skutečnosti kupujícího neprodleně kontaktovat a bude naší snahou se dohodnout na dalším postupu ke spokojenosti kupujícího. V případě, že kupující nepřistoupí na dohodu, má možnost bez jakékoliv sankce odstoupit od kupní smlouvy.

 

Doprava

Objednané zboží bude dle domluvy doručeno prostřednictvím expresní balíkové služby, poštou nebo si je kupující může vyzvednout osobně v naší kanceláři. Při odběru (nikoli objednávce) zboží nad 3.500,- Kč je poštovné a balné zdarma.

 

Platební podmínky

 

Kupující má možnost si vybrat způsob úhrady objednaného zboží z několika variant:

 

Bankovním převodem

Platbu běžným bankovním převodem provede kupující na účet prodávajícího Poštovní spořitelna, číslo účtu 196 331 396/0300. Jako variabilní symbol platby použije kupující číslo objednávky. Při platbě bankovním převodem je zboží odesíláno až po připsání částky v plné výši objednaného zboží včetně poštovného na účet prodávajícího.

 

Dobírkou

Platbu dobírkou může použít pouze kupující s trvalým pobytem na území ČR a s dodací adresou na území ČR. Samotná platba proběhne při převzetí zboží od pracovníka expresní balíkové služby GLS, nebo poštovního doručovatele.

 

Hotovostně

Platbu v hotovosti jako formu úhrady použije kupující pouze při osobním odběru zboží.

 

Odstoupení od smlouvy

 

Zákazník může odsoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží. V tomto případě musí zákazník zakoupené zboží vrátit prodávajícímu a to do 14dnů po odstoupení od smlouvy. Prodávající je povinen vrátit kupujícímu peníze do 14 dnů, není však povinen vrátit peníze dříve, než mu zákazník zboží předá nebo prokáže, že zboží odeslal. Zákazník dostane zpět peníze v hodnotě kupní ceny zboží a nákladů na nejlevnější dopravu k němu. Náklady na vrácení zboží (poštovné) platí kupující. Cena může být snížena o hodnotu, kterou zboží ztratilo jinak než běžným používáním.

 

 

Reklamace

 


Pokud přijaté zboží vykazuje vady, musí je kupující uplatnit bez zbytečného odkladu. (zákon říká v § 599, že „kupující musí vady uplatnit bez zbytečného odkladu. Práva z odpovědnosti za vady se může kupující domáhat u soudu, jen jestliže vady vytkl nejpozději do šesti měsíců po převzetí věci.“)

Záruční doba na poskytované zboží (pokud není výslovně uvedeno jinak) je 24 (dvacetčtyři) měsíců a začíná běžet dnem převzetí zboží kupujícím.

Reklamaci může kupující uplatnit pouze písemně na naší adrese: Silvie Krišková, Ocelkova 676/30, 198 00 Praha 9. V případě podání reklamace formou e-mailu prosím uveďte jako předmět zprávy REKLAMACE na email: info@bravadodesigns.cz 

 

Popis reklamace musí obsahovat:

 • označení reklamovaného zboží

 • přesný popis závady a jak k ní došlo

 • datum nákupu zboží

 • Vaši přesnou adresu a telefonické spojení

 

Záruka se nevztahuje na zboží, které:

 • nemá kompletní původní dokumentaci (faktura, doklad o zaplacení, dodací list, záruční list)

 •  

  bylo poškozené při přepravě (nutno řešit s přepravcem)

 • bylo mechanicky poškozené (roztržené, prořezané, propálené)

 • bylo poškozené přírodními vlivy (voda, oheň, blesk nebo jiný elektrický výboj )

 • zboží je doručeno k reklamaci po uplynutí záruční doby

 • bylo poškozené nesprávným použitím v rozporu s návodem k použití nebo běžnými zásadami používání daného zboží

 

Reklamované zboží kupující dopraví na místo uplatnění reklamace na vlastní náklady. V případě oprávněné reklamace dopraví prodávající opravené nebo nové zboží zákazníkovi zpět na své vlastní náklady. V závislosti na druhu vad a za podmínek stanovených obecně závaznými právními předpisy Občanského a Obchodního zákoníku, má kupující možnost se domáhat, aby vadné zboží bylo opraveno nebo vyměněno za zboží nové, popřípadě může od kupní smlouvy odstoupit a požadovat vrácení kupní ceny (poštovné a balné se nevrací).

 

Vrácení zboží

 

V souladu s ustanovením Občanského zákoníku má kupující právo od smlouvy odstoupit do 14 (čtrnácti) dnů od převzetí zboží. Kromě případů, kdy je odstoupení od smlouvy výslovně ujednáno, nemůže spotřebitel odstoupit od smluv na dodávku zboží:

 • jejichž cena závisí na výchylkách finančního trhu nezávisle na vůli prodávajícího

 • upraveného podle přání kupujícího nebo pro jeho osobu

 

Rozhodne-li se kupující pro odstoupení v této lhůtě, zboží bude přijato zpět při dodržení těchto podmínek:

 • zboží musí být kompletní, naprosto neporušené a nepoužité

 • zboží musí být zasláno s doklady o koupi a s doklady nutnými pro užívání věci (návod na užívání věci, záruční list apod.)

 

Při splnění všech výše uvedených podmínek pro vrácení zboží Vám peníze za zboží zašleme převodem na bankovní účet.

V případě nesplnění některé z výše uvedených podmínek nebudeme moci akceptovat odstoupení od spotřebitelské smlouvy a zboží bude vráceno na náklady kupujícího zpět.

 

Ochrana osobních dat

 

Naše firma respektuje Vaše soukromí. Abychom mohli objednávky řádně zpracovat a doručit, potřebujeme znát některá Vaše osobní data. Tyto údaje používáme výhradně k realizaci a zaúčtování Vaší platby za nakoupené zboží, k vyhotovení daňového dokladu (faktury), za účelem správné dodávky zboží, ke komunikaci s Vámi a popřípadě k identifikaci Vaší platby učiněné bankovním převodem. Zavazujeme se, že údaje Vámi zaslané nebudeme jakkoliv poskytovat třetí osobě a použijeme je pouze v rozsahu nezbytném k řádnému zajištění Vaší objednávky.

 

Copyright © bravadodesigns.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© bravadodesigns.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace